EN

PL

RO

Home

Detale

Wsparcie

Portfolio

Kontakt

Jak to działa?

The Knowledge Board to platforma e-learningowa typu LCMS (Learning Content Management System), na której wysoką efektywność składają się dwa moduły: testowy i analityczny.

 

Nie musisz niczego instalować. Dostęp do platformy jest możliwy z jakiejkolwiek przeglądarki internetowej (internet Explorer, Mozzila Firefox, Safari, Chrome, Opera). Na nagraniu wideo poniżej możesz obejrzeć krótką animowaną prezentację, która pokaże Ci krok po kroku zasady działania The Knowledge Board.

Chcesz wypróbować, jak to działa? Jeśli jesteś zainteresowany okresem próbnym, napisz do nas, a my zaoferujemy Ci nawet miesiąc bezpłatnego korzystania z The Knowledge Board.

Co to jest The Knowledge Board?

The Knowledge Board to platforma e-learningowa LCMS, której wysoką skuteczność tworzą dwa istotne moduły zajmujące się testowaniem i gromadzeniem bazy statystycznej.

 

Dzięki The Knowledge Board można więcej. Po pierwsze można przesyłać w ramach platformy materiały edukacyjne, po drugie stale monitorować proces uczenia się, po trzecie przetwarzać dane uzyskane po sesjach testowych, po czwarte finalnie wygenerować ostateczne wyniki jako raporty. Dzięki temu decyzje podejmowane są po dokładnym zastanowieniu, na podstawie istotnych informacji.

NAUKA

TESTY

ANALIZA

Jeśli zapoznałeś się z informacjami dotyczącymi The Knowledge Board i jesteś zainteresowany dostępnymi typami licencji, skontaktuj się z nami pod adresem  sales@theknowledgeboard.com, Prosimy o podanie szczegółów zapytania, abyśmy mogli przygotować ofertę.

Stwórz użytkownikom zorganizowany proces uczenia, dostępny w każdej chwili. Zgromadź wszystkie materiały szkoleniowe on-line na platformie. Niezależnie od liczby zaangażowanych użytkowników można podzielić ich na grupy i udostępniać informacje w odpowiednio wybranym czasie.

 

Nawet jeśli chcemy przygotować test dla jednej osoby bądź dla całej grupy, sesje testowe mogą być zaprogramowane z wyprzedzeniem, w oparciu o pytania jednokrotnego/wielokrotnego wyboru oraz pytania otwarte. Prowadzi to do realnego i obiektywnego doświadczenia dla każdego użytkownika.

The Knowledge Board dysponuje modułem całkowicie poświęconym statystyce. Analiza danych może być przeprowadzona w dowolnym momencie i w dogodnym wariancie. Możesz wybrać różne typy raportów, z wglądem w czas przeznaczony na zapoznanie się z materiałami szkoleniowymi, szczegółowymi wynikami testu dla jednej osoby lub całej grupy oraz z możliwością poznania pytań, które sprawiły użytkownikom najwięcej trudności.

KROK 1

KROK 2

KROK 3

Po zakupieniu przez Ciebie licencji możemy spersonalizować wygląd interfejsu (zarówno użytkowników, jak i administratora), tak aby nawiązywał do wizerunku Twojej firmy. Można wybrać jednego lub więcej administratorów, którzy otrzymają uprawnienia do pracy z bazami danych, a tym samym będą mogli dodawać/usuwać użytkowników i przyznawać im dostęp na platformie.

Przygotuj kurs szkoleniowy poprzez wgranie materiałów edukacyjnych. Można umieścić niemalże każdy typ materiału edukacyjnego w formacie PDF, DOC, PPT, EXCEL, interaktywnej prezentacji Flash, plików audio/video oraz linków do materiałów umieszczonych w innych lokalizacjach. W trakcie procesu szkolenia administrator/administratorzy może śledzić postępy każdego użytkownika, sprawdzając kiedy korzystał z materiałów i ile czasu poświęcił na ich czytanie/oglądanie/słuchanie.

Proces testowania następuje w oparciu o dane wprowadzone w module „testy”, nad którym klient ma pełną kontrolę. Powzięliśmy środki ostrożności, aby zmniejszyć możliwe próby oszustwa pod koniec sesji testowych. Administrator/administratorzy może analizować uzyskane dane, wyciągnąć wnioski dotyczące aktywności i rezultatów użytkownika, aby na ich podstawie podjąć ważne dla firmy decyzje.

Korzyści - Dlaczego warto wybrać The Knowledge Board?

Podział

Elastyczność

Łatwość

Użytkownicy mogą być podzieleni na grupy zgodnie z potrzebami klienta. Materiały edukacyjne mogą zostać udostępnione każdej grupie w oparciu o charakter jej działalności w firmie.

Na platformę można wgrać każdy format elektronicznego materiału edukacyjnego (PDF, PPT, interaktywne prezentacje Flash, animacje, różne typy dokumentów tekstowych, audio lub pliki video).

Do korzystania z platformy nie jest potrzebne żadne większe szkolenie użytkowników i administratorów. Nie wymagana jest też jakakolwiek pomoc ze strony specjalisty IT.

Logika i skuteczność

Bezpieczeństwo

Siła analizy

Zapewniamy bezpieczny dostęp, bazujący na służbowym e-mailu lub wskazanej nazwie użytkownika. Przy każdym rejestrowaniu użytkownicy otrzymają automatycznie generowane hasło, które zachowuje ważność tylko dla tej sesji.

Proces uczenia się jest ciągły, a testy mogą być zaprogramowane w każdym momencie, nie tylko po tradycyjnych sesjach kształceniowych. To dlatego The Knowledge Board jest doskonałym narzędziem do wspierania firm w edukowaniu pracowników. Pomaga utrzymywać konkurencyjne tempo na dynamicznym rynku i efektywnie rywalizować z innymi firmami.

Instrumenty raportowania znajdujące się w module „statystyki” przedstawiają realistyczną wizję procesu edukacji w postaci dokładnych analiz wyników w trakcie i po zakończeniu sesji testowej.

Witamy w centrum wsparcia!

Opis przypadku

Dowiedz się więcej o

The Knowledge Board

Wszystkie niezbędne materiały potrzebne do pełnego poznania działania The Knowledge Board znajdują się na stronie. Zapraszamy do przeglądania ich.

Prezentacja PDF może być pobrana przez kliknięcie na link poniżej (po rumuńsku i angielsku). Przygotowaliśmy również interaktywny plik PPTX, z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Po pobraniu wciśnij przycisk F5 i zacznij przeglądać dokument, wybierając interesujący Cię temat.

Jeśli nadal masz pytania związane z platformą, na które nie znalazłeś odpowiedzi na stronie lub w materiałach wsparcia, prosimy o kontakt.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu opisującego „z życia wzięty”, autentyczny przypadek. Rzecz dotyczy pewnej firmy farmaceutycznej, mającej dużą liczbę przedstawicieli medycznych rozproszonych po całym kraju, szkolącej i sprawdzającej wiedzę pracowników za pomocą The Knowledge Board. Pozwoli to na lepsze zrozumienie platformy poprzez widzenie jej w konkretnej akcji.

Dostępne wkrótce

Przewodnik video

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szczegółach procesów związanych z pracą każdego z modułów platformy, proponujemy swobodny dostęp do szkolenia wideo dla każdego modułu. Możesz zacząć oglądać filmik, wpisując swoje imię, nazwisko i adres e-mailowy w polu poniżej.

Portfolio

Projekty pod patronatem ARPIM

Kliknij na logo, by obejrzeć/pobrać rekomendację od naszych klientów lub wejść na stronę firmy.

Kontakt

Platforma E-learningowa LCMS.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.